Půjčka na směnku hotově ihned

a další druhy půjček

Půjčka bez ručitele

Napsal admin • Jul 29th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

v dnešní době nechte nikdo být ručitelem, lidé se zcela oprávněně bojí. Půjčka bez ručitele je proto stále více oblíbená. Nabízejí jí banky, ale také nebankovní společnosti.

Kdo je to ručitel ?

Někdo si vezmte půjčku a ručitel ručí za to, že bude v pořádku splácet. Pokud nebude delší dobu své závazky splácet, tak musí půjčku začít splácet ručitel. Pozice ručitele je tedy velmi nevýhodná. A nejde se ničemu divat, že lidé nechtějí nikomu ručit. Já to chápu, prostě se bojí. Podle mě je naprostá blbost někomu ručit. Můžete se zbytečně dostat do problémů, přitom za to možná ani nebudete moci.

Bankovní půjčka bez ručitele

Pokud jste se rozhodly si půjčit nějaké ty peníze, tak se určitě nejprve začněte obracet na České banky. Banky vám poskytnou nejlepší podmínky a nejnižší roční úrok. Banky musí být tedy zcela jasnou první volbou. U banky se připravte na to, že budete muset prokázat vaše příjmy pomocí potvzení o výši vašich příjmů. U banky je také velmi důležité, aby jste nebyly v součastnosti zapsání v žádném registru dlužníků. Pokud by jste byly zapsáni v registru, tak prostě u banky neuspějete.

Nebankovní půjčka bez ručitele

Půjčka bez ručitele od nebankovních společností jsou časté hodně drahé a podle mě se vůbec nevyplatí takové půjčky si brát. Prostě si takové půjčky neberte a radši se uskromněte. Bude vám líp a nedostanete se do zbytečných finančních potíží. Tyto společnosti dokonce nabízejí i pujčky na md.Štítky: , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.