Půjčka na směnku hotově ihned

a další druhy půjček

Půjčka na dům

Napsal admin • Jul 29th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Dětství uběhne jako voda a my se pomale chceme stěhovat do vlastního. Chceme si koupit vlastní byt či dům. Málokdo je na něj schopen našetřit a tak se využívá půjčka na dům či byt.

Půjčka na dům obecně

Půjčka na dům slouží k tomu, aby jsme si zafinancovaly bydlení, na které by jste v hotovosti neměly. V dnešní době je velmi těžké našetřit takovou hotovost, aby jste si mohly koupit dům. To se v dnešní době povede málo komu. A hlavně lidem se nechce čekat do 30 let, než našetří na vlastní bydlení.

Hypotéka na dům

Nejčastěji se jako půjčka na dům využívá úplně klasická hypotéka. Hypotéku určitě znáte, jedná se o účelový úvěr na bydlení. Ručíte svoji nemovitostí, v případě problémů by jste mohly o dům přijít. Hypotéka je dobrá v tom, že je to účelová půjčka takže je tam hodně nízký roční úrok. Roční úrok hypotéky se v součastnosti pohybuje okolo 5 procent, což je hodně nízký roční úrok. Hypotéky patří mezi dlouhodobé úvěry.

Úvěr ze stavebního spoření na dům

Půjčka na dům může být i v podobě úvěru ze stavebního spoření. Stavební spoření je v České republice opravdu hodně oblíbené. Většina lidí používá stavební spoření ke spoření svých peňez a tak ani neví, že si mohou díky stavebnímu spoření vzít i výhodný úvěr na bydlení. Úvěr ze stavebního spoření je vhodný zejména v případech, kdy chceme menší půjčku.Štítky: , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.