Půjčka na směnku hotově ihned

a další druhy půjček

Úvěry na směnku

Napsal admin • Jul 29th, 2011 • Rubrika: Uncategorized

Jak již vyplývá se samotného názvu úvěry na směnku, tak tyto úvěry jsou jištěny podepsáním klasické směnky. Úvěry na směnku poskytují hlavně nebankovní společnosti a firmy.

Úvěry na směnku na OP

Úvěry na směnku jsou často poskytovány téměř každému. U těchto půjček se věšinou požaduje pouze předložení občanského průkazu (OP). U těchto půjček není potřeba nosit žádné doklady o vašich příjmech. Nebankovní společnosti ani nezajímá jestli máte nějaký ten zápis v registru dlužníků.

Nebankovní úvěry na směnku

Úvěry na směnku poskytují pouze nebankovní společnosti, banky takové úvěry prostě nemají ve svých nabídkách. Nebankovním společnostem nevadí, že si takové půjčky berou i více problémoví klienti. Nebankovní společnosti se jistí vysokými úroky a celkově méně výhodnými podmínkami. Přesto si tyto půjčky bere docela dost lidí. Když už se tuto půjčku budete brát, tak se obracejte na zavedené nebankovní společnosti. Malé nebankovní společnosti jsou časté podvodné a mají nevýhodné podmínky.

Jištění směnkou

Úvěry na směnku jsou jištěné směnkou. To v překladu znamená, že pokud budete chtít tuto půjčku opravdu získat tak budete muset podesat směnku. Jinak vám tato půjčka nebude vůbec poskytnuta. Je důležité vědět, že za to směnku v pořádku splatíte ručíte celým svým majetkem.

Pokud si budete tuto půjčku brát, tak si vždy pořádně přečtěte smlouvu, ať víte co to vlastně podepisujete. Možná si pak úvěr na směnku rozmyslíte.Štítky: , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.